WP Migrate (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Password
pt: Senha

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Comment ID
pt: ID do comentário

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Authored by
pt: Criado por

en: Comment author
pt: Autor do comentário

en: Comment body
pt: Corpo de comentários.

en: The name of the term.
pt: O nome do termo

en: Authored by (uid)
pt: Criado por (uid)

en: The term ID.
pt: O ID do termo.
