WP Migrate (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Email address
ro: Adresă email

en: Password
ro: Parolă

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Comment ID
ro: Id-ul comentariului

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Authored by
ro: Autor

en: The name of the term.
ro: Numele termenului.

en: The term ID.
ro: ID-ul termenului.
