WP Migrate (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Password
sk: Heslo

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Comment ID
sk: ID komentára

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Authored by
sk: Autor

en: Comment body
sk: Telo komentára
