WP Migrate (8.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Password
sr: Лозинка

en: User ID
sr: ID корисника
