WP Migrate (8.x-3.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Password
ja: パスワード

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Comment ID
ja: コメントID

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Created time
ja: 作成日

en: Comment body
ja: コメント本文

en: The name of the term.
ja: ターム名。

en: The term ID.
ja: タームID。
