WP Migrate (8.x-3.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Password
mn: Нууц үг

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Comment ID
mn: Сэтгэгдэлийн дугаар

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Authored by
mn: Зохиосон
