Event CT w Layout Builder (1.0.18) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Block
eu: Blokea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
