Event CT w Layout Builder (1.0.22) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Block
mn: Хавтан

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
