Event CT w Layout Builder (1.0.26) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Layout
ca: Disposició

en: Block
ca: Bloc

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Address
ca: Adreça

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Featured
ca: Distintiu

en: Directions
ca: Indicacions

en: Locations
ca: Ubicacions

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Apply filters
ca: Aplica els filtres

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Master
ca: Mestre
