Event CT w Layout Builder (1.0.26) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Address
my: လိပ်စာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
