Event CT w Layout Builder (1.0.27) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Event
sk: Podujatie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
