Event CT w Layout Builder (1.0.28) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Reset
os: Раздæрау
