Event CT w Layout Builder (1.0.9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Layout
az: Şablon

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Subtitle
az: Altyazı
