Event CT w Layout Builder (1.0.9) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Address
bg: Адрес

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
