Event CT w Layout Builder (1.0.9) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Subtitle
eo: Subtitolo
