Event CT w Layout Builder (1.0.9) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Layout
he: פריסה

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Address
he: כתובת

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Directions
he: כיוונים
