Event CT w Layout Builder (1.0.9) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Tags
ja: タグ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Address
ja: 住所

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Locations
ja: 場所
