Event CT w Layout Builder (1.0.9) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
