Event CT w Layout Builder (1.1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Block
ku: بلۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان
