Event CT w Layout Builder (1.1.2) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Categories
uk: Категорії

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Reset
uk: Скинути

en: Event
uk: Подія

en: Layout
uk: Макет

en: Block
uk: Блок

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Header Image
uk: Заголовок зображення

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Offset
uk: Зміщення

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Directions
uk: Напрямки

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Contact Name
uk: Контактна особа

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Search text
uk: Шукати текст

en: Select any filter and click on Apply to see results
uk: Щоб побачити результат, виберіть довільний фільтр і натисніть "Застосувати"

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Contact Phone
uk: Контактний телефон

en: Event Location
uk: Місце розташування події
