Event CT w Layout Builder (1.1.4) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Event
bs: Događaj

en: Block
bs: Blok

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
