Event CT w Layout Builder (1.1.4) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Reset
pl: Resetuj

en: Event
pl: Termin

en: Layout
pl: Układ

en: Block
pl: Blok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Contact Email
pl: E-mail kontaktowy

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Apply filters
pl: Zastosuj filtry

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Load More
pl: Wczytaj więcej
