Event CT w Layout Builder (1.1.4) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Header Image
ug: تور بەت رەسىمى

en: - All -
ug: ھەممىسى
