Event CT w Layout Builder (1.1.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Block
ast: Bloque

en: Published
ast: Espublizáu
