Event CT w Layout Builder (1.1.5) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Categories
da: Kategorier

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Reset
da: Gendan

en: Event
da: Begivenhed

en: Block
da: Blok

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Offset
da: Forskydning

en: Featured
da: Anbefalet

en: Directions
da: Retninger

en: Locations
da: Lokationer

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Apply filters
da: Tilføj filtre

en: Select any filter and click on Apply to see results
da: Vælg et filter og klik på Anvend for at se resultater

en: Asc
da: Stigende
