Event CT w Layout Builder (1.1.5) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Reset
fa: اعاده

en: Layout
fa: آرایش

en: Block
fa: قالبک

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Keyword
fa: کلید کلمه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Load More
fa: نمایش بیشتر
