Event CT w Layout Builder (1.1.5) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Address
te: చిరునామా

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: - All -
te: - అన్ని -
