Event CT w Layout Builder (1.2.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Reset
be: Скінуць

en: Sort by
be: Сартаваць па
