Event CT w Layout Builder (1.2.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Tags
cy: Tagiau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Reset
cy: Ailosod

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
