Event CT w Layout Builder (1.2.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
