Event CT w Layout Builder (1.2.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Reset
he: איתחול

en: Event
he: אירוע

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Offset
he: היסט

en: Directions
he: כיוונים

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
