Event CT w Layout Builder (1.2.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Reset
hr: Poništi

en: Event
hr: Događanje

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Asc
hr: Uzlazno
