Event CT w Layout Builder (1.2.2) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Body
ht: Kò

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Block
ht: Blòk

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
