Event CT w Layout Builder (1.2.2) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Body
id: Isi

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Categories
id: Kategori

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Event
id: Acara

en: Layout
id: Tata letak

en: Block
id: Blok

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Address
id: Alamat

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Offset
id: Letak

en: Featured
id: Pilihan

en: Directions
id: Arah

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Apply filters
id: Terapkan filters

en: Select any filter and click on Apply to see results
id: Pilih filter dan klik Apply untuk melihat hasilnya

en: Asc
id: Urutan turun
