Event CT w Layout Builder (1.2.2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Body
km: តួ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Block
km: ប្លុក

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស
