Event CT w Layout Builder (1.3.10) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: On
mr: वर

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
