Event CT w Layout Builder (1.3.2) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Event
ar: الحدث

en: Layout
ar: التنسيق

en: Block
ar: الصندوق

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Featured
ar: متميز

en: - All -
ar: - الكل -

en: Apply filters
ar: عمل تصفية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
