Event CT w Layout Builder (1.3.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: Featured
ne: फेचर्ड
