Event CT w Layout Builder (1.3.3) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Event
hu: Esemény

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Block
hu: Blokk

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Header Image
hu: Fejléckép

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Contact Email
hu: Kapcsolattartó e-mail

en: Directions
hu: Útmutatások

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Apply filters
hu: Szűrők alkalmazása

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése
