Event CT w Layout Builder (1.3.3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
