Event CT w Layout Builder (1.3.3) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Tags
ro: Etichete

en: Categories
ro: Categorii

en: Advanced options
ro: Opțiuni avansate

en: Reset
ro: Resetează

en: Layout
ro: Prezentare

en: Block
ro: Bloc

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: Offset
ro: Decalaj

en: Featured
ro: Recomandat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Select any filter and click on Apply to see results
ro: Selectați orice filtru și faceți clic pe Aplică pentru a vedea rezultatele

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
