Event CT w Layout Builder (1.3.9) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Event
nn: Hending

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Featured
nn: Framheva

en: - All -
nn: - Alle -
