Event CT w Layout Builder (1.4.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Tags
is: Efnisorð

en: Categories
is: Flokkar

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Reset
is: Endursetja

en: Event
is: Viðburður

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Location
is: Staðsetning

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
