Event CT w Layout Builder (1.4.10) - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Categories
ru: Категории

en: Advanced options
ru: Дополнительные настройки

en: Reset
ru: Сбросить

en: Event
ru: Событие

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Location
ru: Место

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Recent
ru: Последний

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: Offset
ru: Пропустить

en: Featured
ru: Популярное

en: Directions
ru: Направление

en: Locations
ru: Места

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Compact
ru: Компактный

en: Apply filters
ru: Применить фильтры

en: Date and Time
ru: Дата и время

en: Search text
ru: Искать текст

en: Select any filter and click on Apply to see results
ru: Выберите любой фильтр и нажмите Применить для просмотра результата

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Load More
ru: Загрузить ещё
