Event CT w Layout Builder (1.4.10) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Reset
sq: Rifillo

en: Published
sq: Publikuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
