Event CT w Layout Builder (1.4.12) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Location
gu: સ્થાન

en: 1
gu: ૧
