Event CT w Layout Builder (1.4.15) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Categories
nl: Categorieën

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Event
nl: Evenement

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Recent
nl: Recente

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Directions
nl: Instructies

en: Locations
nl: Locaties

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

en: Date and Time
nl: Datum en tijd

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Get Directions
nl: Routebeschrijving maken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Load More
nl: Meer laden
