Event CT w Layout Builder (1.4.17) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Event
lv: Notikums

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Directions
lv: Virzieni

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts
