Event CT w Layout Builder (1.4.17) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Categories
sr: Категорије

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Block
sr: Блок

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по
