Event CT w Layout Builder (1.4.18) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Event
el: Συμβάν

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Recent
el: Πρόσφατο

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Compact
el: Συμπαγής
